Usługi

Oferta Cleverpath obejmuje szeroki zakres usług doradczych i badawczych dopasowanych do potrzeb sektora handlu detalicznego. To niesamowity komfort pracować z ludźmi posiadającymi wieloletnie doświadczenie w konsultingu, a jednocześnie znającymi specyfikę sektora – dzięki temu projekty są prowadzone szybciej, dokładniej i od początku zespół lepiej rozumie cel klienta.

Poniżej znaleźć można kilka głównych usług doradczo-badawczych oferowanych przez Cleverpath. Nie ograniczamy się jednak do wymienionej oferty. Chętnie porozmawiamy o innych projektach doradczo-badawczych, które pomogą rozwijać Państwa biznes.

Optymalizacja konwersji

Efektywność handlu detalicznego bada się poprzez współczynnik konwersji, który mówi ile osób odwiedzających dany sklep udało się zmienić w klientów dokonujących zakupu. Zamiast wydawać kolejne fundusze na reklamę popraw efektywność punktu, a z nami rozlicz się za efekty.

Przeczytaj więcej o Optymalizacji Konwersji

Mystery Shopper

Monitorowanie jakości obsługi jest bardzo ważną kwestią dla zarządzających siecią handlową. Znamy dobrze Państwa potrzeby i stworzyliśmy unikalny program współpracy w tym zakresie. Zmień podejście i pokonaj konkurencję.

Przeczytaj więcej o Mystery Shopper

Badanie Satysfakcji Klienta

Koszt pozyskania klienta jest najczęściej wysoki. Współpraca z dotychczasowymi to już przyzwoita marża. Poznaj zdanie wszystkich grup swoich klientów, nie-klientów oraz klientów konkurencji.

Przeczytaj więcej o Badaniu Satysfakcji Klienta

Szkolenia z obsługi Klienta 

Profesjonalna obsługa Klienta to przede wszystkim zadowolony Klient wracający do naszego punktu handlowego oraz większa szansa na dodatkowy zysk. Zwiększ kompetencje swojego zespołu i generuj większą sprzedaż poprzez szkolenia z obsługi Klienta.

Przeczytaj więcej o szkoleniach z obsługi Klienta